Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 29.03.13
Miło się przyzwyczajać do myśli o kolejnych wysokobudżetowych produkcjach, które przygotowują polscy twórcy: czy People Can Fly poradziło sobie z prequelem do słynnej serii, czyli Gears of War: Judgment? Miłośnicy japońskich klimatów ucieszy pewnie dobra ocena Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. W dziale technologie mówimy o ataku na światową sieć, sprawdzamy też, jakie nowe karty graficzne pokazali producenci sprzętu. Ze staroci wspominamy First Samurai, ta gra kiedyś rządziła na Amidze.
GIERMASZ-Program z 22.03.13
Polska branża gier rozwija skrzydła, liczyliśmy więc bardzo, że dopiero co wydany na całym świecie Sniper: Ghost Warrior 2 będzie prawdziwym sukcesem. I dobrej sprzedaży życzymy, ale niestety, tak jak "jedynka", kontynuacja nie rzuciła nas na kolana. Mniej do ideału brakuje Metal Gear Rising: Reverengence - to fajny slasher, ale ma kilka mankamentów. W dziale technologie nasz ekspert tym razem opowiada między innymi o ultra-mocnych PC-etach, a ze staroci przypominamy Delta Force.
GIERMASZ-Program z 15.03.13
Wielu graczy czekało na nowe przygody Lary Croft. Warto było - słynna pani archeolog powróciła w wielkim stylu. Niestety nie można tego powiedzieć o nowym SimCity. Problemy z połączeniem się z serwerami, to tylko wierzchołek góry lodowej. Posłuchajcie recenzji obu gier. W dziale Technologie mówimy między innymi o premierze nowego smartfona, a w finale przypominamy stary, ale jary Metal Gear Solid.
GIERMASZ-Program z 08.03.13
W Dzień Kobiet postanowiliśmy znaleźć też coś dla naszych drogich Pań - więc recenzujemy... karaoke. Z "prawdziwymi grami" Extra Hity wiele wspólnego co prawda nie mają, ale możemy polecić do zabawy z rodziną i przyjaciółmi. W dziale aktualności znajdziecie też film z CeBIT-u, posłuchajcie, jakie są nasze wrażenia po wizycie w Hanowerze na największych informatycznych targach na świecie (jeszcze...). Sprawdzamy też, co się w świecie IT wydarzyło. Na koniec klasyka, czyli Tomb Rider - ten stary, nowego zrecenzujemy za tydzień.
GIERMASZ-Program z 01.03.2013
... czy raczej krzyku rozpaczy rozżalonych graczy, którzy wydali swoje pieniądze na fatalne niestety Aliens: Colonial Marines. No, żeby tak skopać taką markę! Za to wiele nadziei na dobrą zabawę mamy po beta teście World of Warplanes. W Giermaszu rozmawiamy także z przedstawicielem Wargaming.net o planach na sieciowe starcia w powietrzu. W dziale Technologie oglądamy nowiutki telefon o LG.