Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 26.04.13
Ileż to razy w grach udaremnialiśmy niecne knowania i ratowaliśmy ludzkość? Pytanie retoryczne... W tym Giermaszu znów to robimy. Raz "na poważnie" w opowieści o superbohaterach, czyli w Injustice: Gods Among Us. Drugi raz zupełnie niepoważnie w opowieści o dzielnym Juanie, który ratuje córkę El Presidente i oczywiście świat w Guacemelee! Poza tym rozmawiamy z Cenegą o weekendowych premierach tego wydawcy, a w dziale Technologie świętujemy powrót przycisku "Start" do najnowszego Windows'a.
GIERMASZ-Program z 19.04.13
Łapiemy chwilę oddechu od premier i recenzujemy dwie nieco starsze gry: Testament Sherlocka Holmesa wybiorą miłośnicy przygodówek, którzy nie zawiodą się zagadką, jaką przygotowali nam twórcy tej gry. Uncharted: Złota Odchłań to tytuł startowy na PS Vita - ten sprzęt w redakcji wreszcie mamy, a sama gra jest dostępna za darmo dla abonentów Playstation Plus - na pewno warto. Sprawdzamy też, jakie premiery przygotowuje nam Cenega czyli cóż to jest Injustice: Gods Among Us. W dziale Technologie opowiadamy między innymi o projekcie Unity, czyli jak można w jednym pudle zamknąć kilkanaście konsol do gier tak, aby działały.
GIERMASZ-Program z 12.04.13
Słyszeliście kiedyś o gadającej jaskini? Jeżeli nie, to usłyszycie w tym wydaniu Giermaszu. Fani Assassin's Creed 3 dowiedzą się, czy powinni zapłacić za dodatek pod tytułem Tyrania Króla Waszyngtona. W dziale Technologie współczujemy więźniowi z Francji, który nie może grać na PS3. Ponadto uszczęśliwimy jedną osobę ekskluzywnym tytułem na Xbox 360 i posłuchamy dubbingu powstającej gry The Last of Us. Na koniec stary, ale jary Bruce Lee - gra z epoki 8-bitowej.
GIERMASZ-Program z 05.04.13
Pracowali nad tą grą, pracowali - przekładali premierę, przekładali... I na szczęście się udało, bo Bioshock: Infinite to kandydat do gry roku. Na rynku zadebiutowała także kolejna przygoda sympatycznego szopa-złodzieja. Sly Cooper: Złodzieje w czasie to rozrywka naprawdę dla całej rodziny. W dziale Technologie śpiewamy "sto lat" z okazji 40 urodzin telefonu komórkowego, a ze staroci wspominamy jedną z najlepszych gier zamkniętego dopiero co LucasArts czyli 'Indiana Jones an the Fate of Atlantis'.