Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 31.05.13
Ten Giermasz wprost "napakowany" akcją: zaczynamy od strzelaniny na Dzikim Zachodzie. Polskie Call of Juarez: Gunslinger spodobało nam się bardzo. Później porzucamy rozległe prerie na rzecz klaustrofobicznych korytarzy statku pełnego zmutowanych potworów. Wycieczka na "The Queen Zenobia" w Resident Evil: Revelations również niczego sobie. W dziale Technologie zajęła nas między innymi kwestia ultra-cienkich ultrabooków, a na koniec przypominamy Stary, ale jary klasyk z czasów Amigi, czyli Mega-Lo-Mania.
GIERMASZ-Program z 24.05.13
W tym Giermaszu zagłębiamy się w mroczne i niebezpieczne tunele moskiewskiego metra, tam schronili się ocaleni z jądrowego pandemonium. Co cieszy, Metro: Last Light jest bardzo dobrą produkcją. Później strzelamy dalej w Far Cry 3: Blood Dragon - i tutaj mamy mieszane uczucia, chociaż doceniamy pomysł i - przynajmniej w części - jego realizację. W dziale Technologie, po prezentacji Xbox One, podsumowujemy, co wiadomo o tej nadchodzącej nowej generacji konsol. Na koniec serwujemy wszystkim... piwo, czyli przypominamy stary, ale jary klasyk Tapper.
GIERMASZ-Program z 17.05.13
W tym Giermaszu dwa dania kuchni japońskiej: Soul Sacrifice to świeżutka, krwista premiera na PS Vita. Naszym zdaniem absolutnie warto się z tym specyficznym RPG-iem zapoznać. A na deser rozerotyzowana Catherine, czyli piękne i gorące dziewczyny w grze... logiczno-zręcznościowej. NIE - NIE CHODZI o symulację ruchów frykcyjnych... W dziale nowych technologii mówimy między innymi o nowościach od Google. Na koniec w Stare, ale jare przypominamy genialne Planescape: Torment - także dzisiaj to jak najbardziej grywalny tytuł.
GIERMASZ-Program z 10.05.13
Twórcy Star Trek: The Video Game sprawili nam prawdziwą przykrość: naprawdę mieliśmy nadzieję, że dadzą radę i fani serialu czy po prostu fajnych kosmicznych gier będą mieli powody do zadowolenia. Niestety, nie udało się. Za to Spec Ops: The Line udało się wręcz nadzwyczajnie - to nie jest taki zwykły shooter, jak by się mogło wydawać. W dziale Technologie dyskutujemy między innymi o cyfrowej dystrybucji i na koniec przypominamy grę, którą można było "ściągnąć" tylko kupując automat wielkości sporej szafy, czyli Space Invaders.
GIERMASZ-Program z 03.05.13
Na świecie właśnie zadebiutowała kolejna polska gra Dead Island: Riptide. Czy ma szansę powtórzyć sukces pierwszej części? Naszym zdaniem jak najbardziej, posłuchajcie dlaczego wysoko oceniamy pozycję przygotowaną przez Techland. W Giermaszu - rzadko - ale pojawiają się też gry, nazwijmy to, imprezowe - tym razem Zumba Fitness Rush. W dziale Technologie testujemy Playstation Vita, a na koniec przypominamy Stare, ale jare Franko: The Crazy Revenge - nie dość, że to polskie, to jeszcze działo się w... Szczecinie.