Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 27.09.13
Jak wszyscy, to wszyscy: chyba nie zdziwi nikogo, że stawiamy GTA V maksymalną ocenę? Dlaczego, posłuchajcie naszej recenzji. Dzisiaj w Giermaszu także propozycja dla fanów japońszczyzny, z kolekcją Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX w zasadzie wszystko jest w porządku. Gdyby nie jeden drobiazg, szczegóły w recenzji. Ta jesień będzie gorąca, Ubisoft szykuje prawdziwe hity, jakie, o tym rozmawiamy z Grzegorzem Szablą z polskiego oddziału firmy. Jest także Strefa Gniotu, a nasz ekspert od nowych technologii powie między innymi o specjalnych strefach... do pisania sms-ów.
GIERMASZ-Program z 20.09.13
W tym programie istne rozpasanie: mamy aż trzy recenzje. Do tego oceniamy same dobre gry: po pierwsze, można pobawić się w szpiega w Splinter Cell: Blacklist. Po drugie: PS Vita dorobiła się bardzo dobrej strzelaniny Killzone: Najemnik. I po trzecie: cała rodzina szaleje przy Rayman: Legends. Wszystkie trzy tytuły polecamy, posłuchajcie dlaczego. Bo potem humory skwasi nam Strefa Gniotu. W dziale Technologie sporo nowości o premierach Apple i dronach bojowych na politycznych wiecach.
GIERMASZ-Program z 13.09.13
Tytuł tej audycji właściwie mówi wszystko - tak jak obiecywaliśmy, zapraszamy do wysłuchania relacji z jednej z najważniejszych imprez w Europie. W Berlinie to co najlepsze pokazali między innymi Samsung, Sony, LG, Phillips, Panasonic i wielu innych. Film Radka Lisa z IFA 2013 znajdziecie w dziale Aktualności - gorąco polecamy, kilkanaście zdjęć poniżej. W tym Giermaszu nie zapominamy o grach, zabierzemy Was na bardzo zimną i niedostępną planetę w grze Lost Planet 3: nam się podobało, dajemy 8, posłuchajcie dlaczego.
GIERMASZ-Program z 06.09.13
Giermasz bez gry z Japonii - Giermaszem straconym... Tym razem bierzemy się za bary z One Piece: Pirate Warriors 2. "Że co?" - ktoś zapyta, odpowiedź w naszej recenzji, dajemy 7, ale to gra dla odważnych. Tak jak Saints Row IV: można rechotać i grać w ten całkiem fajny sandbox. W Strefie Gniotu dajemy odpór zakusom płci pięknej, technologicznie szykujemy się na targi IFA, a na koniec przypominamy Stare, ale jare Final Fantasy IX.