Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Program z 25.10.13
W tym Giermaszu jedna recenzja, ale nieźle się zmachaliśmy, bo sport to tylko w telewizji... I błąd, bo można też pograć: nie, nie, nie na dworze, tylko elegancko w kosza na ekranie konsoli lub komputera. Będziemy gangsta: NBA 2K14 jest cool. W dziale Technologie zastanawiamy się, co się stanie z Apple? Spokojnie - nie bankrutują, ale czekamy na nowe, przełomowe wynalazki. Ze staroci przypominamy super klasyczne Bomb Jack. I dużo gramy dzisiaj "normalnej" muzy: Robin Thicke, Drake, Daft Punk i The Black Keys z soundtracku z NBA 2K14.
GIERMASZ-Program z 18.10.13
W tytule audycji małe nawiązanie do świata bajek dla dorosłych, posłuchajcie programu, wszystko się wyjaśni. I przyznajemy: czujemy się po prostu rozpieszczani przez twórców gier. Dzisiaj w Giermaszu dwie świetne produkcje: Dragon's Crown i The Wolf Among Us. Co prawda nie wszyscy się w nich odnajdą, ale jeżeli jesteście otwarci na różne doświadczenia w grach, po prostu musicie dać tym tytułom szansę. Polecamy też Strefę Gniotu, dzisiaj prawdziwy cios... W dziale Technologie nie zabraknie znanych i lubianych, czyli tych wszystkich Microsoftów, Google, Apple, Sony i tak dalej. A na koniec Stare, ale jare Heroes Of Might And Magic III.
GIERMASZ-Program z 11.10.13
Przez ten tydzień byliśmy bardzo zajęci: w tym Giermaszu recenzje aż trzech premier. Po pierwsze: Beyond: Two Souls, milionowy budżet, gwiazdy filmu i w efekcie - naszym zdaniem - fajna produkcja. Po drugie: Shadow Warrior. Remake klasycznego tytułu z lat 90-tych ma pewne braki, które punktujemy w recenzji. I po trzecie: klimatyczne rain, w Giermaszu bardzo wysoka ocena. W dziale Technologie rozmawiamy o "uprzejmościach" między Apple, Microsoft i Nokią. W Strefie Gniotu jak zawsze jesteśmy zniechęceni i cyniczni. No i gramy dużo fajnej muzyki z recenzowanych gier.
GIERMASZ-Program z 05.10.13
Zabawne, że dwie gry, które recenzujemy w tym Giermaszu stawiają na grafikę - a jednocześnie tak się od siebie różnią. Z jednej strony wizualny fajerwerk w bardzo fajnej strategii Total War: Rome II, a z drugiej strony zamierzona "pikseloza" niezależnej produkcji Papers, Please. Gorąco polecamy tego "indyka". Po raz kolejny zapowiadamy też jesienne premiery - do rozmowy zaprosiliśmy przedstawiciela dystrybutora Cenega Polska. W dziale Technologie nie tylko mówimy o nowościach, ale też recenzujemy niezwykle ciekawy projektor Phillips PicoPix PPX3610 - polecamy. Nie zabrakło też Strefy Gniotu i muzyki z gier.