Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2013
Tak - wiemy, że dzisiaj debiutuje nowa generacja... Tak, będziemy recenzować wszystkie nowości...

Ale skoro tak, to i u nas zmiany, zmiany, zmiany. Już wkrótce, mniej więcej na początku roku, będziemy mieli bardzo dobre wiadomości dla naszych słuchaczy. Dajcie nam teraz czas na dopracowanie szczegółów technicznych Giermaszu w wersji 2.0.

Zaglądajcie na nasz profil na Facebooku - nie żegnamy się, mówimy do usłyszenia i zobaczenia wkrótce!
GIERMASZ-Program z 22.11.13
W grze Lego Marvel Super Heroes możemy odblokować w sumie... 100 grywalnych postaci. To zupełnie nowa gra w serii, chociaż absolutnie klasyczna jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki - i naszym zdaniem twórcy są odrobinę zmęczeni, ale to dalej fajna zabawa. Sprawdziliśmy też kolejną darmową (czy raczej free to play z mikropłatnościami) "strzelankę" lotniczą czyli War Thunder: jesteśmy stanowczo na tak. Miło nam też donieść, że World of Warplanes problemy wieku dziecięcego ma za sobą, czyli mamy do wyboru dwie darmowe gry z tego gatunku i polecamy koniecznie sprawdzić obie. W tym Giermaszu także test minikomputera Measy - bardzo nam się to urządzenie spodobało. Nie zabrakło także naszego dyżurnego zrzędy w Strefie Gniotu, nie zapominamy także sprawdzić, co się dzieje w świecie nowych technologii.
GIERMASZ-Program z 15.11.13
Latanie na ringu - niemożliwe... Może latanie po ringu? A właśnie nie, w amerykańskim wrestlingu i grze WWA 2K14 możliwe są różne ewolucje, szkoda, że trochę to drewniane i ocena średnia. Za to sieciowe latanie w World of Warplanes szykuje się na niezłą grę. Jak to, dopiero szykuje? No cóż, na razie ciężko płynnie pograć, więc z recenzją jeszcze poczekamy, na razie dzielimy się wrażeniami. W Technologiach - skoro dzisiaj w USA debiutuje PS 4 - to i tematu nowych konsol nie zabrakło. W Strefie Gniotu upadek obyczajów - kolega vs kolega. Spotykamy się także z piłkarzami Pogoni Szczecin, którzy grali w FIFA 14 z fanami drużyny.
GIERMASZ-Program z 08.11.13
Tym razem odkładamy pady i bierzemy do ręki najprawdziwszą gitarę elektryczną, aby wycinać rockowe riffy i solówki w gorąco polecanym przez nas Rocksmith 2014. To właściwie nie jest gra, a program do nauki gry na instrumencie. A dla relaksu i na rozgrzewkę odpalamy świetną imprezową grę Just Dance 2014, aby się "pogibać" przed ekranem w rytm najnowszych i nieco starszych przebojów. W Strefie Gniotu tym razem jesteśmy nawet pozytywni, za to w Technologiach kilku firmom się nieco dostało. Na koniec Stare, ale jare Toki z 1989r. W tym Giermaszu oczywiście dużo muzyki, "od sasa do lasa": od ciężkich riffów po skoczny pop. Ale skoro są dwie muzyczne produkcje, to nie może być inaczej.
GIERMASZ-Program z 01.11.13
Uwaga, uwaga - to najdłuższy Giermasz w naszej historii. Przygotujcie więc sobie zapas płynów (różnych), coś do przekąszenia i posłuchajcie: dawno, dawno temu... Nie, nie, wróć - wcale nie tak dawno, ba, właściwie teraz, zaraz, miały miejsce premiery dwóch gier. Batman: Arkham Origins ma swoje wady, nawet można powiedzieć, że to "odgrzewany kotlet" - a jednak jak najbardziej polecamy! I koniecznie biegnijcie do sklepu po nowe Assasin's Creed 4: Black Flag, my bawiliśmy się świetnie. Co więcej, jeżeli w portfelu pustki, to polecamy darmowe (!) Path of Exile, klon Diablo, który nie ustępuje oryginałowi. W dziale Technologie czekamy na premiery nowych konsol, w Strefie Gniotu walczymy z duchami. I rozdajemy oryginalną koszulkę i karty do gry z Batmanem, także, czuj duch!