Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 23.02.14
W tym Giermaszu znowu aż trzy recenzje: dwie gry to świeżutkie premiery, The LEGO Movie Videogame to kolejny tytuł z długiej klockowej serii. Źle nie jest, ale przełomu w rozgrywce nie oczekujcie. Lightning Returns: Final Fantasy XIII oceniać trudno, ma mnóstwo wad, ale mimo to - ma też w sobie jakiś wdzięk. King's Bounty Legions to tytuł free to play - sprawdziliśmy, ściągnąć można, ale do najlepszych brakuje. Poza tym w audycji jak zawsze dział technologiczny, Strefa Gniotu, powraca Stare, ale jare, przypominamy klasyka czyli Turok.

Kolejny odcinek Giermaszu na stronie za dwa tygodnie, w niedzielę 9 marca o godzinie 18, w nim między innymi recenzja Toukiden: The Age of Demons i inne...
GIERMASZ-Program z 09.02.14
W tym Giermaszu recenzje dwóch gier wyglądem przypominających film animowany: Dragon Ball Z: Battle of Z - nie polecamy niestety. A drugi tytuł to The Wolf Among Us, właśnie skończyliśmy drugi epizod zatytułowany Smoke & Mirrors. Polecamy. Jest jeszcze trzecia recenzja, darmowa karcianka Might & Magic Duel of Champions także jest niczego sobie. W dziale Technologie rozmawiamy między innymi o nowym szefie Microsoftu, jest też Strefa Gniotu.

Przypominamy, kolejne odcinki Giermaszu teraz co dwa tygodnie, więc następnej audycji wypatrujcie na stronie w niedzielę 23 lutego o godzinie 18.