Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 20.04.14
W tym Giermaszu gościmy aż dwóch superherosów: Delsin w inFamous: Second Son ma wielkie zadanie, przeżyć i sprzedać PS 4 - udaje się w obu przypadkach, bo to bardzo fajna gra. Podobnie jak Batman: Arkham Origins Blackgate, ten oparty o założenia metrodivanii tytuł genialnie sprawdzi się jako przystawka do "dużych" odsłon serii. Wyruszyliśmy też na wielką wyprawę w The Elder Scrolls Online, posłuchajcie, czy się udała. Po przerwie chorobowej wraca nasz ekspert od nowych technologii, w Strefie Gniotu nieco świątecznie.

Bo oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji Wielkanocy Życzymy! I już zapraszamy na kolejny Giermasz za dwa tygodnie 4 maja, w nim między innymi recenzja Lego The Hobbit i wiele innych...
GIERMASZ-Program z 06.04.14
W tym Giermaszu zatrzęsienie recenzji, ale marzec był naprawdę bogaty. Na pewno polecamy strategiczne Age of Wonders III, nie zawiedziecie się na kontynuacji tej fajnej serii. Wiele godzin zabawy zapewnią nam także odnowione do rozdzielczości HD paczki z grami jRPG. Ok, graficznie wodotrysków nie ma, do tego nie wszyscy lubią japońskie RPG, ale zapewniamy, że zarówno Final Fantasy X/X-2 HD Remaster jak i Tales of Symphonia Chronicles jest warte swojej ceny. A kolejny odcinek drugiego sezonu The Walking Dead po prostu rządzi. W programie zabrakło kącika technologicznego, bo ekspert nam się pochorował i może trafić do Strefy Gniotu.

Kolejny Giermasz w niedzielę 20 kwietnia o godzinie 18 (za każdym razem powtórka na antenie Radia Szczecin o północy z niedzieli na poniedziałek), w nim między innymi recenzja inFamous: Second Son i inne.