Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 18.05.14
Majowe grillowanie czas zacząć... Ponieważ nam nawet w plenerze granie w głowie, to w tym Giermaszu nie znajdziecie przepisu na żeberka z rusztu, tylko trzy recenzje i wszystkie tytuły z czystym sumieniem możemy polecić. Piękne, baśniowe Child of Light, multiplayerowe zmagania w Smite i wreszcie stylowego "indyka", grę zręcznościowo-logiczną Nihilumbra. Na działkę zabraliśmy także Radka Lisa, więc są nowe technologie, Strefa Gniotu no i dużo muzyki z recenzowanych przez nas tytułów.

A kolejny Giermasz na naszej stronie w niedzielę za dwa tygodnie, czyli 1 czerwca jak zawsze o godzinie 18 (retransmisja w Radiu Szczecin zawsze tego samego dnia o północy).
GIERMASZ-Program z 04.05.14
W tym Giermaszu jedna nowość, czyli recenzja kolejnego odcinka tasiemca: LEGO The Hobbit - jest dokładnie tak, jak wcześniej, czyli gra się fajnie, ale ile razy można? Chociaż akurat nam się podobało. Powstanie nowy film - co właśnie oficjalnie ogłoszono, plus garść szczegółów - a my sprawdzamy, czy warto się jeszcze zainteresować ostatnią gra z uniwersum czyli Star Wars: The Old Republic. Tytuł free-to-play: ściągajcie za darmo i grajcie, warto. I jeszcze gra z zeszłego roku: Puppeteer dołącza do listy świetnych-niedocenionych. Koniecznie! W tym programie także tradycyjnie nowości technologiczne, Strefa Gniotu i Stare, ale jare - prezentujemy tam najgorszą grę w historii...

Kolejny Giermasz za dwa tygodnie, w niedzielę 18 maja o godzinie 18 na stronie. W nim między innymi recenzja Child of Light i inne.