Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 29.06.14
Podsłuchują nas, wiedzą wszystko o wszystkich - nie, to nie jest opis afery podsłuchowej a rzeczywistość świata gry Watch_Dogs: to naprawdę bardzo dobry sandbox. Dobre też miało być Murdered: Soul Suspect, a jest jedynie poprawne, posłuchajcie recenzji. A może RPG po sieci? Rok temu debiutowało darmowe Neverwinter - sprawdzamy, jak się prezentuje teraz. W programie także Strefa Gniotu ze zdrowotnym apelem i Technologie, w których opowiadamy między innymi o konferencji Google. Na koniec Stare, ale jare Neverwinter Nights, czyli pierwsza gra z serii.

A kolejny Giermasz za dwa tygodnie w niedzielę 13 lipca o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz, retransmisja w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1.
GIERMASZ-Program z 15.06.14
W tym programie - wyjątkowo - zamiast recenzji, podsumowanie imprezy, która właśnie zakończyła się w Los Angeles. Prawda, mocno subiektywne (bo na przykład o grach wyścigowych nie mówimy nic), czyli zwracamy uwagę na tytuły, które z jakiś względów nas zainteresowały. Nie ma co pisać - trzeba słuchać. Poza tym jest kącik technologiczny, a w nim tradycyjnie o tym, na czym odpalimy te wszystkie zapowiadane na E3 tytuły. Będzie się działo i będzie się grało - odpowiedzi na pytanie "za co?" szukajcie w Strefie Gniotu.

A kolejny Giermasz na www.radioszczecin.pl/giermasz za dwa tygodnie 29 czerwca o 18 (na stronie, retransmisja w Radiu Szczecin o 24 w nocy z niedzieli na poniedziałek). W nim, między innymi recenzja Watch_Dogs czy Murdered: Soul Suspect...
GIERMASZ-Program z 01.06.14
W tym Giermaszu najpierw rozprawimy się z nazistami w naprawdę fajnym Wolfenstein: The New Order - William "B.J." Blazkowicz postara się obalić "Nowy Ład". Za to w The Last Federation spróbujemy zaprowadzić - a jakże - ład w galaktyce. To ciekawa, acz niełatwa gra. Wybierzemy się także na prawdziwe, a nie fikcyjne pole bitwy z nazistami w dobrej strategii czasu rzeczywistego Men of War: Oddział szturmowy 2. W tym programie w dziale technologie pogadamy między innymi o Google, będzie też tradycyjna porcja zgryźliwości w Strefie Gniotu. Na koniec Stare, ale jare (na pewno?) Castle Wolfenstein.


A kolejny Giermasz na naszej stronie w niedzielę za dwa tygodnie, czyli 15 czerwca jak zawsze o godzinie 18 (retransmisja w Radiu Szczecin zawsze tego samego dnia o północy).