Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 27.07.14
Letni sezon ogórkowy? Naprawdę? A tu premiera świetnego RPG Divinity: Original Sin, niezłej bijatyko-platformówki 2D Abyss Odyssey... Poznaliśmy też wreszcie zakończenie klimatycznej i fajnej przygodówki The Wolf Among Us, testujemy również kolejną "sieciówkę", czyli Rift - nie jest źle. Czyli w tym Giermaszu aż cztery recenzje, nawet nie ma kiedy nadrobić zaległości. Na bieżąco jesteśmy także z nowoczesnymi technologiami, nasz ekspert opowie o nowościach w branży IT. A staroci nie ma, bo zarzuceni premierami nie mieliśmy czasu na przypominanie sobie dawnych przebojów. Może za dwa tygodnie?

Bo kolejne wydanie Giermaszu w niedzielę 10 sierpnia, jak zawsze o godzinie 18 na naszej stronie www.radioszczecin.pl/giermasz. Retransmisja na antenie Radia Szczecin o 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
GIERMASZ-Program z 13.07.14
Kolejna artystyczna przygodówka od UbiArt - kolejny sukces. W tym Giermaszu entuzjastyczna recenzja Valiant Hearts: The Great War. Bardzo także spodobało nam się niezależne FTL: Faster Than Light, uważajcie, niebezpiecznie uzależnia. W tej audycji sporo samochodów. O ile GRID Autosport jest naprawdę bardzo w porządku, o tyle NASCAR '14 można polecić tylko zagorzałym fanom serii - nie dość, że sport niszowy, to jeszcze wykonanie szwankuje. Posłuchajcie aż czterech recenzji, w Technologiach między innymi o matrycach fotograficznych a w Strefie Gniotu dużo piłki. Na koniec Stare, ale - już nie takie - jare Destruction Derby.