Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 28.12.14
Sporo naprawdę udanych gier, parę rozczarowań - tak w wielkim skrócie można podsumować minione 12 miesięcy w Giermaszu. W tej audycji rozmawiamy o tym, w co bawiliśmy się i zrecenzowaliśmy dla Was. Ale i mamy nowe gry warte uwagi: zręcznościową "samochodówkę" The Crew, która naprawdę potrafi "wyrwać z życia" wiele godzin, podobnie jak słynne już RPG, nagrodzone tytułem "Gry Roku" Dragons Age: Inquisition. I wreszcie dodatek do bardzo udanej "karcianki" Heartstone - DLC "Gobliny vs Gnomy" wprowadza kilka fajnych rozwiązań. W tym Giermaszu Radek Lis podsumuje też technologiczne wydarzenia roku 2014 a Michał Król z portalu HCgamer.pl opowie, co działo się w polskiej branży gier komputerowych - a jest o czym mówić...

Kolejny Giermasz - UWAGA!!! - 13 stycznia 2014 roku na stronie www.radioszczecin.pl/giermasz - A PRZEDE WSZYSTKIM NA ANTENIE RADIA SZCZECIN OD GODZINY 22 DO 23. I TAK CO TYDZIEŃ!!!
GIERMASZ-Program z 14.12.14
Różne już gry recenzowaliśmy w Giermaszu, ale obcowanie z Goat Simulator MMO to przeżycie unikalne. Czy polecamy? Słuchajcie audycji. W tym programie ogrywamy - i zachwalamy, nie może być inaczej - sandboxową grę akcji Far Cry 4. Little Big Planet 3, czyli ekskluzywna platformówka na Playstation 4 po raz kolejny się wyróżnia, znowu dobrze będą bawić się i młodsi i starsi gracze. Wiedźmin Gra Przygodowa to PC-towa adaptacja dopiero co wydanej gry planszowej - i chociaż żałujemy, że nie ograliśmy wersji "analogowej", to siedzenie przed ekranem jest też bardzo przyjemne. Nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis wrócił z urlopu, nie zabraknie nowych wiadomości, ale powoli zaczynamy podsumowywać odchodzący rok. Jeszcze w grudniu premiery polskich gier, o naszych twórcach jak zawsze rozmawiamy z Michałem Królem z HCgamera. I udało nam się porozmawiać z prezesem Microsoftu...

A w kolejnym Giermaszu - tradycyjnie za dwa tygodnie, w niedzielę 28 grudnia - oczywiście podsumujemy rok - ale będą też recenzje. Szukajcie nas o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz (retransmisja w Radiu Szczecin o 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek).

PS. Jak może zauważyliście w tytule, policzyliśmy wszystkie audycje od początku istnienia Giermaszu i jakoś się tak ładnie złożyło, że ta jest dokładnie 120.