Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, sierpień
GIERMASZ-Program z 08.08.15
Dwie recenzje - dwie gry polskie. Michał Król z portalu HCgamer przedstawia 60 Seconds!, niezależną produkcję studia Robot Gentleman, czyli kolejne podejście do tematu postnuklearnej apokalipsy i przetrwania. Trochę z przymrużeniem oka - i na pewno warto się tą produkcją zainteresować. Za to This War of Mine chyba przedstawiać nie trzeba, gościnnie dziennikarka radiowa Agata Hawrylczuk sprawdziła, czy wersja na tablety jest równie dobra co ta na PC. I z radością informujemy, że jak najbardziej. Zresztą w tej audycji rozmawiamy z przedstawicielem 11bit studios Karolem Zajączkowskim o ich znakomitej produkcji i świetlanych widokach na przyszłość. A jeżeli lubicie sympatyczną, niezobowiązującą zabawę przy pięknie narysowanych przygodówkach point'n'click - także na sprzętach mobilnych - to przedstawiamy Artifex Mundi. I rozmawiamy z przedstawicielem tego polskiego studia Szymonem Bryłą o tym naprawdę ciekawym projekcie. Andrzej Kutys zadzwonił także do Adama Wróblewskiego z Muve.pl o zmianach w tym internetowym sklepie. Na koniec Stare, ale jare Jumping Jack.

Na kolejną, 153. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 15 sierpnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) gdy kończy się 17 sierpnia od 00 do 1 w nocy.