Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, sierpień
GIERMASZ-Program z 22.08.15
Trudno się nie cieszyć, ogrywając bardzo dobrą grę, czyż nie? Więc to czysta ironia losu, gdy Andrzej Kutys trochę narzeka na ciekawą przygodówkę point'n'click Broken Age. A wszystko przez bardzo rozbudzone oczekiwania - gra jest, jako się rzekło, bardzo dobra, ale nie wybitna. Mimo to, oczywiście, polecamy. W tym Giermaszu znowu bardzo dużo o polskiej branży gier wideo. Ale skoro na świecie sezon ogórkowy a u nas tyle się dzieje, to - czemu nie... Michał Król z portalu HCgamer opowiada między innymi i o superprodukcjach pokroju Dying Light, jak i na przykład Get Even, Real Boxing 2, Hard West. A to nie wszystko, sami posłuchajcie. W studiu Giermaszu pojawił się też Radek Lis, tym razem sporo mówiliśmy o smartfonach i jak działa najnowszy Windows. Zupełnie odwrotnie niż zwykle (dlaczego, wyjaśniamy w programie) na koniec wiadomości i Stare, ale jare Beneath a Steel Sky.

Na kolejną, 155. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 29 sierpnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) gdy kończy się 31 sierpnia od 00 do 1 w nocy.