Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, sierpień
GIERMASZ-Program z 29.08.15
W tym Giermaszu jedna "pełna" recenzja: gościnnie dziennikarka radiowa Agata Hawrylczuk tanecznym krokiem bada straszne podziemia w Crypt of the NecroDancer. Ten zabawny miks może się Wam naprawdę spodobać. Inny gość Giermaszu, Rafał Molenda gorąco poleca, aby obadać, ściągnąć na próbę kolejną produkcję sieciową przygotowaną przez firmę znaną doskonale fanom czołgów: tym razem wypływamy na morze w World of Warships (to nie recenzja, bo na razie mamy wersję beta, ostateczna ocena po premierze). Nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis już zapowiada naszą wizytę na targach IFA w Berlinie. A w kąciku Gramy po polsku oczywiście świętujemy sukcesy polskich super-produkcji, ale też i mniejszych tytułów, jak nagrodzona przez Intela przygodówka Bulb Boy. Na koniec Stare, ale jare Sierra Soccer.

Na kolejną, 156. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 5 o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) gdy kończy się 7 września od 00 do 1 w nocy.