Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, październik
GIERMASZ-Program z 03.10.15
Słuchając początku programu chciałoby się rzec, że redakcja Giermaszu poszła w rozsypkę... Ale spokojnie, wszystko toczy się swoim z góry ustalonym torem: tak więc skoro Andrzej Kutys w studiu, to na niego spadły recenzenckie obowiązki. Dwie produkcje zgoła różne, bo One Piece: Pirate Warriors 3 to całkiem fajna, radosna "sieczka" na podstawie znanego, zabawnego anime. I o ile nie macie "japoniowstrętu" to można się tym tytułem zainteresować. Fani przygodówek point'n'click, chociaż to niszowy gatunek, narzekać nie mogą, bo niedawno dostali Stasis, czyli kosmiczny thriller z elementami horroru - i to całkiem udana produkcja za sensowne pieniądze. Tymczasem Michał Król z portalu HCgamer rozbijał się po świecie, czyli zgodnie z planem pojechał do Warszawy na Pixel Heaven. W tym Giermaszu relacja z tej imprezy a także krótka rozmowa z przedstawicielami bydgoskiego Vivid Games, czyli twórców bardzo popularnego Real Boxing. W studiu pojawił się także nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis, na koniec zdołaliśmy jeszcze sprawdzić, co ciekawego dzieje się w branży.

Na kolejną, 161. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 10 października o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 13 października od 22 do 23.