Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, październik
GIERMASZ-Program z 10.10.15
Jak doskonale wszyscy wiedzą, uprawianie sportu grozi kontuzją... No chyba, że to bezpieczny sport - z padem w ręce i przed konsolą, he he. W tym Giermaszu dwie recenzje gier sportowych. Czy może inaczej: jedna świetna gra o koszykówce, Andrzej Kutys gorąco poleca NBA 2K16. I druga gra, prawie sportowa, bo traktująca o dosyć brutalnej odmianie futbolu amerykańskiego w realiach Warhammera - Blood Bowl II z pewnymi zastrzeżeniami bardzo się naszemu gościowi Jarkowi Gowinowi podobało. W kąciku Gramy po polsku Michał Król z portalu HCgamer mówi między innymi o tym, że wkrótce będziemy grali w przygotowaną w Polsce grę - również sportową - i pojeździmy na torze żużlowym. Do naszego studia przyszedł także ekspert od technologii Radek Lis, rozmawiamy między innymi o gorącym przycisku na jednym ze smartfonów. Na koniec Stare, ale jare Cannon Fodder.

Na kolejną, 162. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 17 października o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 20 października od 22 do 23.