Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, październik
GIERMASZ-Program z 17.10.15
... i w ciemności związać, he he he... Dobrze, teraz na poważnie: targi PGA w Poznaniu to była wręcz doskonała okazja, aby porozmawiać z polskimi twórcami gier. W hali "Indie" znaleźliśmy m.in. studia Flying Wild Hog (Hard Reset Redux, Shadow Warrior 2), Robot Gentleman (60 Seconds!), SuperHot Team (SuperHot), Digital Melody (Timberman, Risky Rescue), 11 bit studios (This War of Mine: The Little Ones) oraz Techland (Dying Light) i CreativeForge Games (Hard West). Ich gry recenzowaliśmy, o ich grach wielokrotnie mówiliśmy, a teraz zapraszamy do słuchania rozmów z twórcami. Wreszcie, w jednej z hal znaleźliśmy także Nintendo, sprawdziliśmy, jak działa "symulator krowy" na stoisku Farming Simulator - i oglądaliśmy, jak na stoisku CDP gra się w "planszówkę" Wiedźmina. Jednym słowem - gorąco polecamy naszą dopiero co nagraną relację z poznańskich targów PGA.


Na kolejną, 163. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 24 października o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 27 października od 22 do 23.