Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, październik
GIERMASZ-Program z 31.10.15
Gry samochodowe to jedne z najważniejszych produkcji w branży elektronicznej rozrywki. Słynne serie sprzedają się w dziesiątkach egzemplarzy, czy dołączy do nich najnowszy tytuł traktujący o rajdach, czyli WRC 5? Mieliśmy okazję zrecenzować tę produkcję zarówno na PC z podłączoną kierownicą - i chociaż symulatorem nie jest, to jeździ się nieźle, o czym zaświadcza Radek Lis. Michał Król testował wersję konsolową z padem w ręce - i też jest nieźle. No właśnie - nieźle, tak można podsumować WRC 5, fani motoryzacji nie powinni być jednak rozczarowani. W tym Giermaszu także produkcja z Japonii - a skoro tak, to wiadomo, że recenzuje Andrzej Kutys. I w jego relacji Dragon Quest Heroes to solidna produkcja "z wyższych stanów średnich". Radek Lis jeździł, ale i nie zapomniał o swoim dziale Technologie, w programie mówimy między innymi o tym, skąd pomysł na liczenie dzwonków w telefonie. I wreszcie "Stare, ale jare": przypominamy słynną strzelankę Unreal.

Na kolejną, 164. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 7 listopada o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 10 listopada od 22 do 23.