Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, grudzień
GIERMASZ-Program z 05.12.15
Przy tej ilości gier do recenzji jakie cały czas mamy, nie możemy ani przez chwilę zwolnić tempa i w tej audycji znowu trzy recenzje (czyli znowu niestety bez przeglądu tygodnia). Z tej trójki, dwie produkcje polskie: gościnnie Agata Hawrylczuk oceniła strategię Hard West i jest naprawdę dobrze, chociaż przydałoby się nieco poprawek. Michał Król - który tradycyjnie prowadzi też w Giermaszu kącik Gramy po polsku - ograł drugi rodzimy tytuł, mianowicie przygodówkę point'n'click Bulb Boy. Świetnie chore to dzieło, acz krótkie niestety. Jest też recenzja gry "zagramanicznej": dziennikarz radiowy Michał Elmerych (debiut w Giermaszu), wielki fan serii Football Manager ocenił najnowszą część z cyferką 16. Jak lubicie godzinami wpatrywać się w tabelki, analizować taktykę, działać na rynku transferowym - lepiej trafić nie możecie. W studiu pojawił się także nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis, jak zawsze kompetentnie opowiada i przybliża najnowsze informacje ze świata IT. Na koniec Stare, ale jare Frontier: Elite II.

Na kolejną, 170. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 12 grudnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 15 grudnia od 22 do 23.