Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU » ARCHIWUM 2015
GIERMASZ-Gramy po polsku na 19.12.15
W tym wydaniu naszej giermaszowej rozmowy o polskich produkcjach garść najnowszych informacji na temat tego, co dzieje się w branży - tak, tak, Wiedźmin III: Dziki Gon zebrał znowu furę nominacji do znanej nagrody... Ale nie tylko oczywiście o tym, bo nasz ekspert Michał Król z portalu HCgamer wie wszystko o innych, także mniejszych, niezależnych produkcjach. A przede wszystkim sprawdził już, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym roku. Czy będą równie wielkie produkcje jak rzeczony Wiedźmin czy Dying Light? Posłuchajcie rozmowy.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 12.12.15
Kolejne polskie studio na dobrej drodze do stworzenia pamiętnego tytułu: czy Bound, tworzone we współpracy ze znanym wewnętrznym studiem Sony okaże się artystycznym sukcesem? Nasz ekspert od polskiej branży Michał Król widział fragmenty rozgrywki i podgrzewa atmosferę przed premierą. Poza tym, mówimy o bardzo sympatycznym - acz podszytym smutkiem - geście Techlandu wobec jednego z fanów gry Dying Light. Nie zabrakło także najnowszych informacji o innych, mniejszych projektach. Na koniec dywagujemy o tym, czy powstanie nowa część Wiedźmina i co z Cyberpunk 2077.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 05.12.15
W tym roku najlepszą grę na świecie zrobiło polskie studio. Tak, oczywiście to Wiedźmin III: Dziki Gon, obsypany właśnie kolejnymi branżowymi nagrodami. Ale - o czym regularnie w tym kąciku opowiada Michał Król z portalu HCgamer - polskie produkcje coraz częściej, właściwie dosyć regularnie - goszczą na pierwszych stronach branżowych serwisów. Być może wkrótce trafi tam na przykład Bound, który pomaga produkować znane duże studio. Między innymi o tym mówimy w tym wydaniu Giermaszu