Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, grudzień
GIERMASZ-Program z 19.12.15
Jeżeli jeszcze zastanawialiście się, czy zwariowany sandbox z gigantyczną ilością wybuchów, czyli Just Cause 3 to dobry prezent pod choinkę - to się nie zastanawiajcie... Michał Król uwielbia, chociaż zwraca uwagę na jeden mały drobiazg, który może uprzykrzyć zabawę - na szczęście zdradza też, jak sobie z tym poradzić. W studiu też gość Kuba Adamiak z recenzją dodatku "Spotkajmy się" do znanego symulatora życia The Sims 4 - jak lubicie, to się raczej nie rozczarujecie. Mamy też symulator żużla i to od polskiego studia: również gościnnie dziennikarz Jarek Gowin chwali FIM Speedway Grand Prix 15 chociaż to gra raczej dla fanów "czarnego sportu". I wreszcie (aż) czwarta recenzja i kolejny gość, znana już z Giermaszu Agata Hawrylczuk wypróbowała grę strategiczną stworzoną na modłę słynnych kiedyś Settlersów. Okazuje się, że Valhalla Hills jest niczego sobie, chociaż wersja na Mac ma jeden, irytujący problem. Andrzej Kutys tymczasem w zalewie recenzji znalazł czas, aby odpytać, po pierwsze: Michała Króla o nowinki z naszej branży w dziale Gramy po polsku. Odwiedził nas też Radek Lis i poplotkowaliśmy między innymi "co tam się Panie plotkuje" o nowościach Apple czy Samsunga.

Na kolejną, 172. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 26 grudnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 29 grudnia od 22 do 23.