Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, grudzień
GIERMASZ-Program z 26.12.15
Prawie 100 gier zrecenzowanych, oczy czerwone a ręce niczym szpony kurczowo zaciśnięte na padach... Ale dla naszych słuchaczy wszystko, prawda? Gra roku? Oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon. Chociaż to tylko wierzchołek góry z naprawdę fajnymi produkcjami, żeby wymienić na przykład Bloodborne i Dying Light, i wiele, wiele innych świetnych pozycji. Recenzowali je dla Was Andrzej Kutys i Michał Król, a także gościnnie nasi radiowi koledzy: Agata Hawrylczuk, Jarek Gowin i Rafał Molenda. Rok 2015 był - jak się wydaje - bardzo dobry, a 2016 zapowiada się jeszcze lepszy. Także przed nami jeszcze wiele, wiele spotkań w kolejnych wydaniach Giermaszu, na które już zapraszamy.

Na kolejną, 173. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 2 stycznia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 5 stycznia od 22 do 23.