Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2016 » ARCHIWUM 2016, grudzień
GIERMASZ-Program z 24.12.16
W Wigilijnym klimacie polecamy w Giermaszu trzy ostatnie gry w 2016 roku. Wreszcie do nas, graczy, dotarł The Last Guardian. Produkcja zapowiedziana wieki temu w ocenie Andrzeja Kutysa spełnia naprawdę wygórowane wymagania jakie można jej stawiać. Pytanie, na ile ta poetycka produkcja zyska uznanie rzesz graczy pozostawiamy otwarte. Chociaż, na pewno większe na to szanse ma traktująca o ekstremalnych sportach na śniegu gra Steep. Michał Król, po początkowych niepowodzeniach ku również swojemu niejakiemu zaskoczeniu złapał bakcyla na zimowe ewolucje. Na koniec klasyczny flipper na ekranie telewizora: Marvel Pinball Epic Collection vol. 1 zdaniem Jarka Gowina zadowoli fanów gatunku - i chyba głównie ich. Poza tym, ostatni raz w tym roku sprawdziliśmy co dzieje się wśród polskich studiów tworzących gry - zrobił to jak zawsze Michał Król. I jak zawsze w studiu pojawił się nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis.

A od całej naszej redakcji: Agaty Hawrylczuk, Rafała Molendy, Łukasza Rabikowskiego, Jarka Gowina, Radka Lisa, Michała Króla i Andrzeja Kutysa same Najlepsze Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Świetnych prezentów dla gracza pod choinką!!!