Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU » ARCHIWUM 2018
GIERMASZ-Gramy po polsku na 24.02.18
"Mamy się świetnie" - więc zwalniamy ludzi ... W tym wydaniu kącika Gramy po polsku razem z Michałem Królem zastanawiamy się, co dzieje się u wydawcy gry Sniper: Ghost Warriors 3? Gra wyszła na rynek mocno niedopracowana - teraz słyszymy (i trochę niedowierzamy), że to wina testerów... A tworzenie i wydawanie gier to naprawdę dochodowy biznes, kolejni ludzie z tej branży dołączają do listy najbogatszych Polaków. Inni współpracują z najbardziej znanym blogerem na świecie - twórcy Bulb Boy-a łączą siły z PewDiePie. Posłuchajcie sami.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 17.02.18
... czyli na początku rozmowy o tym, co słychać u polskich twórców - tak więc wracamy do tematu Cyberpunk 2077. Michał Król ma nieco więcej informacji, ale nie zapomina też o Gwincie, który również CD Projekt RED mocno rozwija. W tym wydaniu kącika polskiego nie zabrakło także informacji o zbliżających się premierach rodzimych produkcji. Bądź wiadomości o tym, że na przykład odnowionej wersji gry Polanie raczej się nie doczekamy. Dlaczego? - posłuchajcie.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 10.02.18
"CD Projekt RED pokaże Cyberpunka, będzie gameplay dla wybranych" kontra: "Nie, to tylko niepotwierdzone nigdzie plotki"... No tak, sprawa słynnego "BEEP" na koncie gry Cyberpunk 2077 dalej rozpala emocje. W sumie, dziwić się trudno, tak duże oczekiwania są wobec tej gry. Ale, jak podkreśla Michał Król, w Polsce jest dużo innych naprawdę godnych uwagi twórców gier. Co naturalnie udowadnia, posłuchajcie informacji, co dzieje się u naszych twórców gier.