Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » RECENZJE
Na premierę Hitmana 2 musimy jeszcze poczekać. W listopadzie ma ukazać się kolejny zestaw misji dla Agenta 47. Tymczasem wszyscy niecierpliwi, którzy zamówili Hitmana 2 w pre-orderze, otrzymali bardzo interesujący dodatek. Sniper Assassin jest jedną misją, w trakcie której Agent 47 jako (jak sam tytuł wskazuje) snajper, ma za zadanie sprzątnąć trzy cele w trakcie przyjęcia weselnego w wielkiej górskiej posiadłości. Ukryty gdzieś hen hen daleko na pobliskim górskim zboczu w ciągu kwadransa musi pozbyć się trójki weselnych gości. Jak? To już jego fantazja.

Grę do recenzji dostaliśmy od polskiego wydawcy firmy Cenega .
GIERMASZ-Recenzja Hitman 2 Sniper Assassin

Hitman 2 Sniper Assassin to tylko jedno wyzwanie ale jak się okazuje - znacznie bardziej złożone niż na pierwszy rzut oka wygląda. Nie poziomem trudności a mnogością dostępnych rozwiązań. Jako snajper (lub snajperzy - jest tu też opcja dwu-osobowego trybu ko-operacji z zaprzyjaźnionym graczem) musimy przede wszystkim podejść do sprawy strategicznie. Lub zdać się na instynkt i reagować spontanicznie na rozwój sytuacji.

A zdarzyć się może wiele. Na stosunkowo niewielkim obszarze możliwości zabójstwa jest mnóstwo. Nie spoilerując - im głębiej się zajrzy tym więcej ich się ukaże. Z tego powodu nie jest ot taka jedna misja. Mamy do dyspozycji kilka rodzajów amunicji oraz przede wszystkim cały wachlarz elementów otoczenia. Owszem - strzał w głowę jest możliwy ale równie dobrze możemy odwrócić uwagę jakiegoś gościa wystrzeliwując mu kieliszek z ręki. Możemy strzelić w bezpiecznik rażąc stojących obok prądem lub spuścić na gości wielki żyrandol. Każda z tych akcji będzie miała swoje konsekwencje.

Jest coś niezwykle wciągającego w obserwowaniu gości weselnych i ich otoczenia przez snajperską lunetę. Graficznie Sniper Assassin staje na wysokości zadania. Sterowanie też jest intuicyjne a i nasza broń zachowuje się tak jakbyśmy oddychali razem z nią. Hitman 2 dopiero jesienią ale jeśli nie możecie się już doczekać Sniper Assassin świetnie umili Wam czas.
 

Zobacz także

2020-09-12, godz. 06:00 NBA 2K21 [PS4] Nowe NBA od 2KSports to poprzednia odsłona z nowymi strojami i zawodnikami - powiedzą hejterzy. Nie do końca, ponieważ w 2K21 mamy kilka nowości. Nie są… » więcej 2020-09-12, godz. 06:00 Marvel's Avengers [PS4] Nie jest tak najgorzej... Obawy przed premierą Marvel's Avengers były spore - gracze - w tym trochę ja - kręcili nieco nosem po tym, jak dostali do ogrywania… » więcej 2020-09-12, godz. 06:00 Immortal Realms: Vampire Wars [Switch] W krainie fantasy zwanej Nemire wampirze rody żyją w symbiozie z ludźmi. Czyli za daninę z krwi śmiertelnicy mogą egzystować u boku swoich panów. A nawet… » więcej 2020-09-12, godz. 06:00 The Alto Collection [PS4] Czy gra zręcznościowa, może być relaksującym doświadczeniem? Zestaw dwóch produkcji The Alto Collection udowadnia, że tak, pomimo sporego wyzwania jakie… » więcej 2020-09-05, godz. 06:00 Wasteland 3 [PS4] Dawno tak świetnie się nie bawiłem przy RPG-u. W ogóle w klimacie post-apo od dawna nie miałem takiej radochy. Wasteland 3 doskonale daje radę. Jest w każdym… » więcej 2020-09-05, godz. 06:00 Project CARS 3 [PS4] Slightly Mad studio postanowiło, że ich nowa produkcja spod szyldu Project Cars była bardziej przystosowana dla niedzielnych graczy. Warto podkreślić, że… » więcej 2020-09-05, godz. 06:00 Shing! [PS4] Rachu ciachu i po strachu - tak w skrócie można opisać Shing!, chodzoną bijatykę od polskiego studia Mass Creation. Czwórka bohaterów, setki wrogów, zabójcze… » więcej 2020-09-05, godz. 06:00 Kandagawa Jet Girls [PS4] Dostałem grę osadzoną nowym japońskim uniwersum, o którym nie miałem zielonego pojęcia. Słowo anime, czyli tamtejsza animacja, jest mi znane, ale miałem… » więcej 2020-08-29, godz. 06:00 Fall Guys: Ultimate Knockout [PS4] To miała być klasyczna, pisana recenzja Giermaszu. Ale wystarczy sprawdzić, co wydarzyło się wokół tej gry, jak szybko stała się fenomenem, żeby stwierdzić… » więcej 2020-08-29, godz. 06:00 PGA 2K21 [PS4] Nie ma co "ściemniać", mój punkt wyjścia do pisania tej recenzji był taki: nigdy nie grałem w wirtualnego golfa, tym bardziej prawdziwego, nie znałem zasad… » więcej
12345