Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU
GIERMASZ-Podsumowanie 2022 Michała Króla z polskimi grami
Koniec roku to czas tradycyjnych podsumowań - co oczywiście czynimy w audycji przypadającej w tym roku na Wigilię Bożego Narodzenia. Ale Michał Król, gospodarz kącika Gramy po polsku, przygotował także zestawienie najciekawszych rodzimych produkcji, z którymi spędził czas w minionym roku. Oczywiście nie są to wszystkie polskie gry w ogóle wydane w tym czasie (przykładowo wielki hit o zombie recenzowała u nas inna osoba), ale w jakiejś mierze subiektywny przegląd najciekawszych tytułów roku 2022.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 17.12.22
To wydanie kącika Gramy po polsku Michał Król rozpoczął od informacji o angażu znanej gwiazdy filmowej do słynnej polskiej gry. W której to zresztą już jedną rolę inna postać znana z dużego ekranu obsadziła. Poza tym, mamy same horrory... Czy też newsa o tym, że studio znane ze "straszaków" nie dość, że pracuje nad dwoma już ujawnionymi takimi projektami - i właśnie ogłosili nowy. Choć fakt, tu informacji zbyt wiele nie ma. Więcej ujawniło inne studio, a tak się złożyło, że również pracują nad przygodą, która ma przestraszyć gracza.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 10.12.22
To już chyba ostatni etap pewnej epopei pod tytułem "Tajemnicze przypadki zapowiedzianych acz nie wydanych gier i ich podejrzanych recenzji". Na początku, tytułem przypomnienia, Michał Król podsumowuje, co dotychczas wydarzyło się w sprawie pewnej polskiej spółki giełdowej - żeby (ostatecznie?) spuentować losy tego podmiotu na rynku gier jako takich. Później już zdecydowanie spokojniej, choć informacja o tym, że jedno z największych studiów de facto "uśmierciło" dwie swoje produkcje była jednak pewnym zaskoczeniem.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 03.12.22
O procederze wypisywania podejrzanych recenzji w sklepach internetowych Michał Król w kąciku polskim mówił nie raz. Ot, gra która nikogo nie obchodzi, nagle zyskuje wiernych fanów - którzy specjalnie z tego powodu zakładają konto w sklepie... Cóż, o pewnej spółce giełdowej, która budzi ogromne wątpliwości znawców tematu już mówiliśmy. A teraz sytuacja nabrzmiała tak, że właśnie wylecieli z największego cyfrowego sklepu z grami. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej w firmie, która zapowiedziała mnóstwo gier, a na razie wydała ich ze dwie. Szczegóły w audycji.