Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » GRAMY PO POLSKU
GIERMASZ-Gramy po polsku na 17.06.23
Gdy studio, które niegdyś pracowało przy słynnej serii gier dla bardzo bogatej korporacji, a które po latach dostaje od niej znowu fundusze na nowy projekt... to co byście pomyśleli, czego byście się domyślali? No właśnie... to znaczy, my sobie tylko gdybamy, ale informacje jakie zebrał Michał Król naprawdę dają asumpt do różnych dywagacji, heh. Poza tym, oczywiście nie zabrakło podsumowania ostatnich zapowiedzi polskich gier na letnim festiwalu ogłoszeń, jaki przez minione dni rozgrywał się w sieci.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 10.06.23
Chociaż w Giermaszu właściwie nie zajmujemy się mobilnymi produkcjami, to z przyjemnością odnotowujemy sukces polskiego studia, które dostało nagrodę od jednego z największych producentów smartfonów na świecie. Michał Król opowiada o tym ze szczegółami w najnowszym wydaniu kącika Gramy po polsku. Poza tym, między innymi, sprawdzamy trailery produkcji, które już ujawniono podczas tegorocznego letniego festiwalu z grami. A że on cały czas trwa, to mamy nadzieję na kolejne takie informacje - o których opowiemy za tydzień.
GIERMASZ-Gramy po polsku na 03.06.23
Gdy polska gra ląduje w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w historii branży, po prostu nie można było tego faktu nie odnotować. A konkretnie to opowiada o tym Michał Król w kolejnym wydaniu kącika Gramy po polsku. Choć, wzlotom czasami towarzyszą upadki - gdy jedni się cieszą, to najbardziej znany obecnie polski piłkarz musi przełknąć gorycz porażki studia, którego jest współwłaścicielem. Bo anonsowana przez nich gra nie powstanie. Szczegóły w tym Giermaszu, mówimy także o tym, co działo się na ostatniej, rozpikselowanej imprezie w Warszawie.