Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Temat powrócił po tym, jak w Kijowie władzę przejęła proeuropejska opozycja, której nie popiera rosyjskojęzyczna część ludności półwyspu. Fot. Internauta.
Temat powrócił po tym, jak w Kijowie władzę przejęła proeuropejska opozycja, której nie popiera rosyjskojęzyczna część ludności półwyspu. Fot. Internauta.
Rosyjskie wojska wycofują się z Krymu - podaje piąty kanał ukraińskiej telewizji. Według stacji, żołnierze nie będą już szturmować ukraińskich baz.
We wtorek wieczorem nieznani sprawcy zaatakowali jednostkę wojskową w Symferopolu. Zginął oficer. Według ukraińskich mediów, odpowiada za to Rosja.

Także we wtorek prezydent Rosji Władimir Putin zaanektował półwysep. Według niego, w latach '60. Nikita Chruszczow bezprawnie oddał Krym Ukrainie.

Temat powrócił po tym, jak w Kijowie władzę przejęła proeuropejska opozycja, której nie popiera rosyjskojęzyczna część ludności półwyspu.

Świat, choć potępia politykę Putina, na razie reaguje wystąpieniami. Stany Zjednoczone nałożyły jedynie sankcje na 11 oligarchów związanych z rosyjskim prezydentem.

Prezydent USA Barack Obama zamroził ich pieniądze na kontach w amerykańskich bankach i zakazał im wjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty