Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Redagowany na żywo przegląd informacji związanych z koronawirusem w Polsce.
Godzina 20:15
Ministerstwo Zdrowia informuje, że zdiagnozowano 91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły dwie kolejne zainfekowane osoby. Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89-letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby.

Potwierdzone nowe przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego. W sumie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 1862, są 22 ofiary śmiertelne.

Godzina 14:30
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z województwa małopolskiego, 10 osób z województwa kujawsko-pomorskiego, 8 osób z województwa łódzkiego, 5 osób z województwa podkarpackiego, 4 osób z województwa pomorskiego, 3 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 1771, z czego 20 osób zmarło.

Godzina 9:20
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 79 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z województwa śląskiego, 12 osób z województwa lubelskiego, 12 osób z województwa opolskiego, 11 osób z województwa małopolskiego, 10 osób z województwa warmińsko-mazurskiego, 6 osób z województwa świętokrzyskiego, 2 osób z województwa wielkopolskiego, 2 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z województwie pomorskiego i podlaskiego. Jest też kolejna ofiara śmiertelna. W szpitalu w Bytomiu zmarł 75-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 1717. Zmarło 19 pacjentów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty