Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Chrystusowiec zasłynął z działań artystycznych w tej miejscowości. Wczoraj parafianie żegnali swojego proboszcza.
Podziękowaniom nie było końca: - Dzięki tobie Marianowo stało się nie tylko ośrodkiem wiary, lecz także Lokalnym Centrum Kultury i Sztuki. Plenery malarskie i majówki ze sztuką rozsławiły naszą parafię w Polsce i na świecie - mówiła jedna z wiernych.

- Był naszym przewodnikiem - mówi Mariusz Ozimek, jeden z dorosłych ministrantów: - Jest niezwykły i naprawdę to, co zrobił w moim życiu, w mojej parafii i miejscowości Marianowo, to jest człowiek, który niewiarygodnie dużo zrobił.

Ksiądz Dziduch był proboszczem w Marianowie niemal 30 lat.
- Dzięki tobie Marianowo stało się nie tylko ośrodkiem wiary, lecz także Lokalnym Centrum Kultury i Sztuki. Plenery malarskie i majówki ze sztuką rozsławiły naszą parafię w Polsce i na świecie - mówiła jedna z wiernych.
- Był naszym przewodnikiem - mówi Mariusz Ozimek, jeden z dorosłych ministrantów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty