Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
reklama
argum.eu

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Adwokat ze Słupska została zatrzymana przez policję. Kobieta - jak nieoficjalnie - ustalił reporter Radia Gdańsk - zraniła nożem dwie osoby, a także prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.
Policja nie komentuje tego, kim jest zatrzymana 39-latka. Młodszy aspirant Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poinformował tylko, że zatrzymano jedną osobę w związku z nocnymi wydarzeniami na jednej z ulic miasta. Policja dostała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym oraz zranienia dwóch osób.

- Policjanci po dotarciu na miejsce ustalili rysopis osoby mogącej mieć związek z tymi zdarzeniami, dokładne sprawdzenie terenu doprowadziło do zatrzymania 39-latki. Funkcjonariusze w związku ze zdarzeniem drogowym zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Została również pobrana krew do dalszych badań. W trakcie prowadzonych czynności 39-latka znieważała funkcjonariuszy oraz naruszyła ich nietykalność. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku - powiedział Sobiesiak.

Według nieoficjalnych informacji zatrzymana to mecenas Katarzyna R. Pani adwokat jest teraz w policyjnej izbie zatrzymań. W niedzielę ma być doprowadzona do słupskiej prokuratury rejonowej.

Jeden ze zranionych nożem mężczyzn przebywa w ciężkim stanie w Szpitalu Wojewódzkim w Słupsku.
Młodszy aspirant Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poinformował tylko, że zatrzymano jedną osobę w związku z nocnymi wydarzeniami na jednej z ulic miasta.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty