Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: https://twitter.com/MON_GOV_PL/
źródło: https://twitter.com/MON_GOV_PL/
"Wojna na Ukrainie powoduje, że musimy zbroić się jeszcze szybciej" - mówił premier Mateusz Morawiecki, który wraz z szefem MON, wicepremierem Mariuszem Błaszczakiem jest dzisiaj w siedzibie 18. Dywizji Zmechanizowanej imienia generała broni Tadeusza Buka w Siedlcach.
Szef rządu podkreślał, że na cel zbrojenia przeznaczono w tegorocznym budżecie więcej pieniędzy. Dodał też, że bez silnej armii nie będzie silnego państwa: "Każdy skrawek polskiej ziemi będzie broniony".
Szef rządu podkreślał, że na cel zbrojenia przeznaczono w tegorocznym budżecie więcej pieniędzy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty