Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » TECHNOLOGIE » ARCHIWUM 2013
GIERMASZ-Technologie na 28.06.13
Zbiórki funduszy na Kickstarterze bardzo szybko stały się czymś zupełnie normalnym. Nie raz informowaliśmy o fundowanych przez graczy kolejnych tytułach, ale, jak się okazuje, można na przykład złożyć się na kosmiczny teleskop. Między innymi o tym mówi nasz ekspert Radek Lis. Poza tym sprawdzamy nowość wśród kart graficznych i mówimy o problemach z działaniem pewnego znanego tabletu od znanej firmy.
GIERMASZ-Technologie na 21.06.13
Po urlopie w Giermaszu po raz kolejny melduje się nasz ekspert od nowych technologii Radosław Lis. Zaczynamy od E3 - znowu - ale czy ktoś wiedział o perypetiach stoiska na którym pokazywano konsolę Ouya? Czy może kłopotów organizatorów targów z twórcami tego sprzętu... Poza tym mówimy między innymi o nowym procesorze od nVidii - o bardzo swojsko brzmiącej nazwie - zachwycamy się też możliwościami drukarek 3D oraz anonsujemy kolejne smartfonowe premiery i zastanawiamy się nad kolejnymi pomysłami Apple.
GIERMASZ-Technologie na 07.06.13
Gdy gracze czekają na rozpoczęcie targów E3, fani nowych technologii zerkają na Tajwan: tam trwa duża impreza poświęcona tabletom, komputerom, smartfonom, itd, itp. Nasz ekspert Radek Lis sprawdził, co już się pokazało, mówimy też o tłumaczeniach Microsoftu a propos nowego Kinecta w konsoli Xbox One. Dowiadujemy się także, że Google swego czasu pracowało nad... teleportacją.