Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2014
GIERMASZ-Program z 24.08.14
W tym programie jesteśmy nastawieni bardzo bojowo. Czemu dziwić się trudno, skoro recenzujemy naprawdę fajną bijatykę czyli Ultra Street Fighter IV. Gdyby jeszcze nie była to kolejna mutacja gry wydanej pierwotnie w 2009 roku. Na arenach walczymy także w Might & Magic Heroes Online - i sieciowa wersja klasyka wypada nad wyraz dobrze. No, chyba że się serwer (a dzieje się tak za często) wywali. I wreszcie Soul Sacrifice Delta czyli rozbudowana wersja gry Soul Sacrifice. Historia wypisz-wymaluj jak ze Street Fighterem - czyli nieco odgrzany to kotlet acz bardzo smakowity. W tym Giermaszu także dział z nowymi technologiami, Strefa Gniotu i Stare, ale jare Super Mario World 2: Yoshi's Island.

A kolejny Giermasz w niedzielę za dwa tygodnie, 7 września o godzinie 18 na www.radioszczecin.pl/giermasz (retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z niedzieli na poniedziałek). Już możemy zapowiedzieć relację z wielkich targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, będą też kolejne recenzje...
GIERMASZ-Program z 10.08.14
... ale nie dla nas letnie kąpiele, rower, wycieczka w góry... Nie! Nadrabiamy zaległości i zdejmujemy z "kupki wstydu" jedną z najbardziej kultowych produkcji w nowszej historii gier: Psychonauts jest super, chociaż to nie jest tytuł dla wszystkich. Więcej recenzji - i to nowości - w audycji za dwa tygodnie, bo na urlopie trzeba też poleżeć do góry brzuchem... Ale starczyło nam jeszcze siły, aby sprawdzić nowości branży IT i co słychać u twórców gier komputerowych. Gramy także sporo muzyki z Psychonauts. W sam raz na letni, niezobowiązujący Giermasz.

Ale za dwa tygodnie, 24 sierpnia, znowu bierzemy się ostro do roboty. Słuchajcie jak zawsze w niedzielę na www.radioszczecin.pl/giermasz o godzinie 18, retransmisja na antenie Radia Szczecin w nocy z niedzieli na poniedziałek.