Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Przez telefon i to z opcją dostarczenia pod wskazany adres - tak można zamówić książki w Bibliotece Publicznej w Golczewie. Fot. Wojciech Zagaj [Radio Szczecin]
Przez telefon i to z opcją dostarczenia pod wskazany adres - tak można zamówić książki w Bibliotece Publicznej w Golczewie. Fot. Wojciech Zagaj [Radio Szczecin]
Przez telefon i to z opcją dostarczenia pod wskazany adres - tak można zamówić książki w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Golczewie.
Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-maila. Usługa "Książka na telefon" jest skierowana przede wszystkim dla starszych mieszkańców miasta i niepełnosprawnych.

- Nie tylko - podkreśla Teresa Dąbek z biblioteki. - Ktoś jest np. chory, bo ma grypę, jest przeziębiony i leży w łóżku, a chciałby przeczytać książkę. Wtedy możemy ją dostarczyć.

- Na pewno to jest wygodne, ludzie skorzystają z tego - oceniają niektórzy mieszkańcy.

- Leniwym to nie pomoże - uważają inni. - Lepiej pójść po popatrzeć i wybrać. Lepiej niż przez telefon.

Książki można zamówić dzwoniąc pod numer biblioteki, czyli 91 38 60 578 lub wysyłając e-maila pod adres biblioteka-golczewo@wp.pl. Usługa jest dostępna tylko na terenie Golczewa. Panie bibliotekarki roznoszą książki pieszo.

W zasobach biblioteki jest ponad 13 tysięcy tytułów.
Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-maila. Usługa "Książka na telefon" jest skierowana przede wszystkim dla starszych mieszkańców miasta i niepełnosprawnych. - Nie tylko - podkreśla Teresa Dąbek z biblioteki.
Jak pomysł oceniają mieszkańcy?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty