Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Stan dziecka jest ciężki, ale stabilny. Fot. www.iszczecinek.pl
Stan dziecka jest ciężki, ale stabilny. Fot. www.iszczecinek.pl
Policja zatrzymała ojca noworodka ze Szczecinka. Dziecko znaleziono we wtorek rano na jednym z osiedli. Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Koszalinie, ojciec chłopca został zatrzymany na 48 godzin w związku z tym, że w mieszkaniu rodziny znaleziono narkotyki.
Jak powiedział nam Ryszard Gąsiorowski, rzecznik koszalińskiej prokuratury okręgowej, zakrwawionego noworodka znaleziono o poranku niedaleko kubłów na śmieci, kilka metrów od bloków mieszkalnych.

Niewykluczone, że dziecko zostało wyrzucone przez okno. Mają o tym świadczyć ślady krwi na parapecie. Będzie to jednak ustalać policja.

Noworodek przebywa w szpitalu w Koszalinie. Lekarze oceniają jego stan jako ciężki, ale stabilny. Jak informuje prokuratura, dziecko ma na plecach i w okolicach bioder liczne stłuczenia.

26-letnia matka chłopca znajduje się w szpitalu, pod nadzorem policji. Kobieta przechodzi badania, w tym toksykologiczne. Funkcjonariusze czekają, by ją przesłuchać.
Relacja Joanny Gralki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty