Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Kandydat PSL do Sejmu od ponad 4 lat jest redaktorem naczelnym "Dziennika Stargardzkiego". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Kandydat PSL do Sejmu od ponad 4 lat jest redaktorem naczelnym "Dziennika Stargardzkiego". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Jest redaktorem naczelnym "Dziennika Stargardzkiego", pisze dla "Dziennika Nowogardzkiego", a jednocześnie startuje w wyborach do Sejmu z listy PSL.
Piotr Słomski, który był gościem "Popołudniowej Przeplatanki" Radia Szczecin mówił, że fakt, iż dziennik, w którym jest naczelnym promuje go jako kandydata jest "kwestią drugorzędną".

W ten sposób kandydat do Sejmu pisze sam o sobie, nie ukrywa tego jednak w publikowanych artykułach.

- Przede wszystkim mam odwagę cywilną, żeby występować, mam odwagę cywilną, aby przedstawiać ludziom konkretne propozycje. Te, które zostały przedstawione, to między innymi nieopodatkowana emerytura. Dlaczego pan o to nie pyta? - mówił Piotr Słomski.

Kandydat PSL do Sejmu od ponad 4 lat jest redaktorem naczelnym "Dziennika Stargardzkiego". Dla tej samej gazety pisze również ojciec Piotra Słomskiego - Marek.
- Przede wszystkim mam odwagę cywilną, żeby występować, mam odwagę cywilną, aby przedstawiać ludziom konkretne propozycje - mówił Piotr Słomski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty