Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk[Radio Szczecin]
Świąteczne smakołyki, bombki, stroiki i prezenty - między innymi to można kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który trwa w Szczecinie.
W Alei Kwiatowej i na placu Pawła Adamowicza stanęło kilkadziesiąt stoisk między innymi z produktami regionalnymi. Oprócz tego można wziąć udział we wspólnym gotowaniu i konkursach, a na najmłodszych czeka karuzela wenecka.

Choć o poranku pogoda nie dopisała to na jarmarku pojawia się coraz więcej mieszkańców. - Przyszliśmy na razie obejrzeć co jest tutaj ciekawego. Interesują nas stroiki, bardzo ładne są. Takich nie mamy jeszcze, trochę inny mamy w domu - mówiła mieszkanka Szczecina.

- W tym sezonie w świątecznych stroikach prym wiedzie biel, złoto i świąteczna czerwień. - Mięta też jest bardzo modna, to taki bardzo delikatny, ponadczasowy kolor - mówili sprzedawcy świątecznych stroików.

- Będę rozdawał wam prezenty za coś fajnego. Trzeba będzie np. ubrać choinkę jak najszybciej i jak najładniej, albo pięknie zaśpiewać piosenkę - zapraszał do konkursu Grzegorz Lament, prezenter Radia Szczecin.

O godzinie 14:00 rozpoczęło się spotkanie z Mikołajem, później w planach jest wspólne kolędowanie.

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia. Dokładny program wydarzenia znajdziecie w załączniku.
Relacja Joanny Gralki [Radio Szczecin]
SZCZECIŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2019
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty