Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Paweł Malinowski. Fot. Katarzyna Świerczyńska [Radio Szczecin]
Paweł Malinowski. Fot. Katarzyna Świerczyńska [Radio Szczecin]
Radny podszczecińskiej gminy Dobra Paweł Malinowski nie naruszył ustawy o samorządzie gminnym. To oficjalne stanowisko wojewody zachodniopomorskiego, który przez kilka miesięcy badał legalność sprawowania jego mandatu.
Tomasz Hinc ostatecznie orzekł, że zarzuty stawianie mieszkańcowi Mierzyna - w anonimowym zawiadomieniu - są bezpodstawne. Sam zainteresowany nie ukrywa zadowolenia z powodu zakończenia postępowania w jego sprawie.

- Od początku podkreślałem, że jestem przekonany, że w żadnym wypadku nie doszło do złamania ustawy samorządowej, nie było tu prowadzenia działalności gospodarczej. Mieszkańcy też mnie bardzo wspierali, ale mimo wszystko zawsze jest ta niepewność, czy ten organ nadzorczy podzieli moją ocenę tej sytuacji. Cieszę się bardzo, że w tej chwili już mogę spokojnie pełnić mandat radnego - mówił Malinowski.

Przypomnijmy, że zarzuty wobec radnego Pawła Malinowskiego dotyczyły organizacji Mierzyńskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Impreza odbyła się przy współudziale Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus", której radny jest prezesem.
- Cieszę się bardzo, że w tej chwili już mogę spokojnie pełnić mandat radnego - mówił Malinowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty