Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Paweł Mucha. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Paweł Mucha. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Wybór Andrzeja Dudy na kolejną kadencję to gwarancja dalszego rozwoju Pomorza Zachodniego i Polski - powiedział w "Popołudniowej Przeplatance" Paweł Mucha, minister w Kancelarii Prezydenta RP a także radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.
Minister dodał, że obok spraw bezpieczeństwa i rodziny, inwestycje i rozwój gospodarczy Polski są dla Andrzeja Dudy sprawami kluczowymi.

- To jest też prezydent, który bardzo często przyjeżdżał na Pomorze Zachodnie. Dziś widzimy to w wielu inwestycjach realizowanych w tym regionie, gdzie pan prezydent patronował rozwojowi Pomorza Zachodniego i ma program pozytywny, więc pan prezydent skupia się na tym, żeby mówić o milionie miejsc pracy, mówi o bonie turystycznym. Z drugiej strony mamy ogromną determinację. Niestety, determinację polegającą na tym, że takimi też metodami kłamstwa i manipulacji Platforma Obywatelska próbuje dojść do władzy. Tylko, że ja jestem przekonany, że wyborcy nie dadzą się zwieść - powiedział Mucha.

Minister Paweł Mucha dodał, że wygrana Rafała Trzaskowskiego może oznaczać przyspieszone wybory, a co za tym idzie likwidację programów prospołecznych wprowadzonych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.
Minister dodał, że obok spraw bezpieczeństwa i rodziny, inwestycje i rozwój gospodarczy Polski są dla Andrzeja Dudy sprawami kluczowymi.

Dodaj komentarz 13 komentarzy

"NIE SŁUCHAJCIE TYCH RÓŻNYCH BRZĘCZĄCYCH MUCH, KTÓRE OPOWIADAJĄ BAJKI, POSŁUGUJĄ SIĘ KŁAMSTWEM, FAŁSZEM, OBŁUDĄ I OSZUSTWEM"
To słowa klasyka.
Prawdziwe
Straszenie ludzi to najstarsza socjotechnika na świecie
Polakom nie trzeba nic tłumaczyć, bo mają uszy, rozum i widzą, jak zmieniła się Polska. Gorzej z tymi, którzy dają się karmić obłudą i fałszem, a ich pamięć jest bardzo krótka.
Nie trzeba przypominać widma likwidacji Dolnej Odry, senegalskiej dziury w ziemi ZCH Police, zlikwidowanej stoczni, braku tunelu w Świnoujściu, czy afery melioracyjnej, co działo się jeszcze kilka lat temu, ale zawsze warto mieć to na uwadze.
To gwarancja ale dla swoich przy korycie !
Jakie kompetencje Prezydenta RP gwarantują rozwój Pomorza Zachodniego? A poza tym, po raz kolejny, mówmy prawdę. Wszystko zależy od humoru Kaczyńskiego, to on w rzeczywistości rządzi Prezydentem RP. Swoją drogą, mam takie retoryczne pytanie- jaką pozycję w PiS będzie miał Duda jeśli przegra wybory? Odpowiedź na to pytanie pokazuje również ci realnie Duda może załatwić
Dlaczego ponad połowę wieprzowiny kupujemy w Niemczech i Hiszpanii?
Niemcy na nas żerują !
masakra .
PO i TRZASKowski precz!
Myślałem że Radio Szczecin osiągnęło pewien poziom którego niżej nie zejdzie. A jednak... Przemysław Szymańczyk dzisiejszym wywiadem przebił dno. Poziom lizusostwa do obecnej władzy wywołuje u mnie "cofkę". Każdego dnia robi Pan wszystko żeby przełączyć radioodbiornik na inną stacje. Niech Pan zerknie w lustro zrobi rachunek sumienia. Jest Pan dziennikarzem... nie politykiem.
Dlaczego Trzaskowski nie pojawi łsię
na DEBACIE?
POrażka na maxa !
ale i tak Wszystko zależy od TUSKA i MERKEL!
FAKkt jest niemiecką gazetą nie polską !!!
PO-RAŻKA !!!!
DUDA
2O2O
Pomorze Zachodnie nie rozwija się ale zwija a Szczecin coraz bardziej odstaje już nawet od takich miast jak Rzeszów i Radom. Minister Gróbarczyk gospodarkę morską rozwija na wschodnim wybrzeżu dyskryminując Szczecin który nawet nie został wymieniony w strategii rozwoju portów, a promy buduje się w Gdyni.
To w jaki sposób prezydent Duda potraktował rocznice Porozumień Sierpniowych w Szczecinie i rocznice Forsowania Odry mówi wszystko o stosunku prezydenta Dudy do Pomorza Zachodniego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty