Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. szczecin.gddkia.bit-sa.pl
Fot. szczecin.gddkia.bit-sa.pl
Kilometrowe spowolnienie na dojeździe do Barzkowic - tam w ten weekend obywają się targi rolnicze. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kilometrowe spowolnienie na dojeździe do Barzkowic - tam w ten weekend obywają się targi rolnicze. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. szczecin.gddkia.bit-sa.pl
Fot. szczecin.gddkia.bit-sa.pl
Informujemy o sytuacji na drogach regionu.
Godzina 17:00
Nie ma już korków na węźle Kijewo. Zarówno od strony Goleniowa jak i Kołbaskowa można wjechać do Szczecina niemal płynnie. Jedyne utrudnienia na jakie natraficie są na drodze z Prawobrzeża do centrum miasta. Korek na ulicy Gdańskiej zaczyna się na wysokości Basenu Górniczego. Uspokoił się również ruch w okolicy DK numer 10 za Krąpielą w stronę Barzkowic, gdzie trwają targi Agro Pomerania.

Godzina 16:00
Nieco lepsza sytuacja na trasie S3 od Goleniowa do węzła Kijewo. Korek zmalał tam do pięciu kilometrów. Nieco zmniejszył się również zator od strony Kołbaskowa do Kijewa - teraz to około trzech kilometrów. Płynnie przejedziemy też przez Podjuchy. Ulice Metalowa, Granitowa, a nawet Batalionów Chłopskich są przejezdne. Stoi natomiast ulica Goleniowska w stronę centrum.

Godzina 15:00
Jeśli zamierzacie od strony Goleniowa dojechać S3 w stronę Kijewa, cały odcinek od Rzęśnicy stoi. Nieco zmalał korek od strony Kołbaskowa do Kijewa - teraz to około trzech kilometrów. Wyczyściły się też okolice Podjuch - Metalowa, Granitowa, a nawet Batalionów Chłopskich są przejezdne. Stoi natomiast Goleniowska w stronę centrum - tamtędy jadą kierowcy, którzy uciekają z korka na S3.

Godzina 14:00
Korki przy węźle Kijewo. Kolejka w stronę Bałtyku ma 5 kilometrów w przeciwnym kierunku - nawet 7. Stoicie też na S3 w okolicy Łozienicy w stronę Szczecina - tutaj tylko kilometr.

Godzina 13:00
Bez zmian na powrotach znad morza. Nadal duże korki za Rzęśnicą - w stronę węzła Kijewo to około 5 km. Trzy kilometry ma kolejka w przeciwnym kierunku, a kończy się właśnie na węźle Kijewo. Kilometrowe spowolnienie na dojeździe do Barzkowic - tam w ten weekend obywają się targi rolnicze.

Godzina 12:00
Ponad 5 km ma teraz korek znad morza w stronę Szczecina. Kolejka zaczyna się za Kliniskami w stronę węzła Kijewo. W przeciwnym kierunku kolejka przed węzłem Kijewo ma około trzech kilometrów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty