Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Są już pierwsze weekendowe utrudnienia na drogach regionu.
Godz. 16:00
Nieco poprawia się sytuacja na drodze S3 i podszczecińskiej autostradzie. Jeszcze godzinę temu samochody stały w długim korku w obu kierunkach, teraz korek ustawia się w kierunku nadmorskim. Kolejka zaczyna się już za Podjuchami, ciągnie przez węzeł Kijewo, a kończy przed Rzęśnicą.

Godz. 15:00
Fatalna sytuacja na drogach w regionie. Praktycznie w obu kierunkach stoi droga S3 od obwodnicy Goleniowa aż do zjazdu na południowy odcinek S3 na węźle klucz. Najgęściej - również w obu kierunkach jest na wysokości węzła Kijewo. Do Szczecina najlepiej wjeżdżać przez Kliniska, Pucice i Załom.

Godz. 14:00
Na trasie S3, w kierunku morza, zator ustawił się od Węzła Klucz aż do Klinisk.

Kierowcy wciąż stoją także przed przeprawą promową w Świnoujściu. W stronę Szczecina nie jest wcale lepiej. Korek zaczyna się za Łozienicą.

Zator rośnie w Podjuchach, wciąż zakorkowane są ulice: Radosna, Granitowa, Metalowa i Batalionów Chłopskich.

Spory korek także na DK numer 10, od Załomia aż do Węzła Kijewo.

Godz. 13:00
Potężne korki na trasie ze Szczecina nad morze. Zator na trasie A6 zaczyna się już w Podjuchach i ma 12 km.

Przed Kliniskami zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie ma poszkodowanych, ale jeden pas ruchu jest zajęty. Część kierowców próbuje uciekać przez Podjuchy, niestety to nie jest najlepszy pomysł. Zakorkowane są: Radosna, Granitowa, Metalowa i Batalionów Chłopskich. Spory ruch także na ulicach Dąbia.

Problem jest także z tym, by dostać się na autostradę A6, przed Węzeł Klucz kierowcy, którzy jadą od strony Gryfina czekają w trzykilometrowym korku.

Dłużej poczekamy także na przeprawie promowej i to po obu jej stronach.

W Szczecinie z kolei samochód osobowy dachował w okolicach Manhattanu, na rogu Staszica i Lubomirskiego. Nie ma informacji o poszkodowanych. Są jednak problemy z przejazdem.

Godz. 12:00
Już na wysokości Bukowego zaczyna się korek na autostradzie A6 w kierunku morza. Zator ma prawie dziewięć km i sięga Węzła Rzęśnica.

Zator także na trasie S3, na dojeździe do Węzła Klucz. Aby wjechać na trasę nad morze, musimy postać w prawie trzykilometrowym sznurze aut.

Kolejne problemy kierowcy napotkają w okolicach Węzła Goleniów i Troszyna. Zator wciąż rośnie także na przeprawie promowej w Świnoujściu.

W stronę Szczecina utrudnienia zaczynają się za Węzłem Rzęśnica. Korkuje się także na trasie S6 przy dojeździe do trasy S3 od Żółwiej Błoci.

Godz. 11:00
Już 12 km ma korek na trasie S3. To po kolizji, do której doszło w Otanowie, w powiecie myśliborskim. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Policja w tym miejscu wprowadziła ruch wahadłowy. Zator zaczyna się już przed Renicami i sięga Sitna.

Na trasie S3 utrudnienia w stronę morza zaczynają się przed Węzłem Kijewo i tak aż do Węzła Rzęśnica.

Godz. 10:00
Trzy km ma korek na trasie S3, to na dojeździe do Węzła Klucz z Gryfina. Dalej trasą S3 nad morze i z powrotem jedziemy już płynnie.

Natomiast zator przed dojazdem do Sitna - w stronę autostrady A6 - ma już prawie sześć km.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty