Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Mężczyzna podejrzany o porwanie 9-latki usłyszał zarzut uprowadzenia małoletniej pokrzywdzonej.
Chodzi o sprawę, która wstrząsnęła całą Polską. We wtorek w rejonie ulicy Światowida w Szczecinie w pobliżu szkoły podstawowej, około 50-letni mężczyzna zaciągnął dziewczynkę do samochodu.

Wywiózł ją na zalesione tereny dzielnicy Bukowo. Na szczęście 9-latce udało się uciec. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prokurator Alicja Macugowska-Kyszka.

- Prokurator po wykonaniu czynności procesowych z udziałem podejrzanego skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec niego zapobiegawczego środka w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Aktualnie w tej sprawie trwa kontynuowanie gromadzenia materiału dowodowego celem wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności przebiegu tego zdarzenia. Zgromadzenie tego materiału dowodowego pozwoli na dokonanie pełnej oceny zachowania będącego przedmiotem tego śledztwa - mówi Macugowska-Kyszka.

Mężczyzna przyznał się do uprowadzenia dziewczynki. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
We wtorek w rejonie ulicy Światowida w Szczecinie w pobliżu szkoły podstawowej, około 50 letni mężczyzna zaciągnął dziewczynkę do samochodu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty