Kilkadziesiąt osób trenowało na terenie 12. Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu. To kolejna odsłona akcji "Trenuj z wojskiem".
Niektórzy chcą się tylko sprawdzić, ale wiele osób chce w ten sposób rozpocząć swoją przygodę z wojskiem.
- Jestem z klasy wojskowej, więc całą przyszłość wiążę z wojskiem. Bardzo lubię takie fizyczne wyzwania jak tutaj, czołganie w masce... Chciałem zobaczyć jak wygląda nasza baza wojskowa i zdecydować się, czy chcę wiązać przyszłość z wojskiem. - Spróbowanie siebie samej. Psychicznie i fizycznie. Jest upał, maska robi swoje. Ale daliśmy radę, nie jest źle. - Dla chcącego - nic trudnego! A bieganie po okopach to fajna zabawa - mówili.
Projekt "Trenuj z wojskiem" realizowany jest w całym kraju. Terminy treningów.
- Jestem z klasy wojskowej, więc całą przyszłość wiążę z wojskiem. Bardzo lubię takie fizyczne wyzwania jak tutaj, czołganie w masce... Chciałem zobaczyć jak wygląda nasza baza wojskowa i zdecydować się, czy chcę wiązać przyszłość z wojskiem. - Spróbowanie siebie samej. Psychicznie i fizycznie. Jest upał, maska robi swoje. Ale daliśmy radę, nie jest źle. - Dla chcącego - nic trudnego! A bieganie po okopach to fajna zabawa - mówili.

Radio Szczecin