Pijanego kierowcę zatrzymali przechodnie. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w Stargardzie.
Kierowca jechał ulicą Broniewskiego, zajmował całą szerokość jezdni i nie trzymał się swojego pasa ruchu. Zauważyło to trzech mężczyzn. Zatrzymali go, gdy zjechał na stację paliw przy ulicy Niepodległości.
Zabrali mu kluczyki i wezwali policję.
Jak się okazało - kierowca miał 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Nie miał też uprawnień do prowadzenia pojazdu. 64-latek został zatrzymany.
Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.
Zabrali mu kluczyki i wezwali policję.
Jak się okazało - kierowca miał 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Nie miał też uprawnień do prowadzenia pojazdu. 64-latek został zatrzymany.
Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

Radio Szczecin