Symbolicznym odebraniem sztandaru starszy brygadier Jacek Dziurdz rozpoczął swoją służbę, jako komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.
Jak mówił: "przychodzę pełen zapału do pracy i chcę dalej rozwijać tę jednostkę".
- Z jednej strony jest to ogromny zaszczyt, a z drugiej szacunek i świadomość odpowiedzialności za zdrowie i życie podległych funkcjonariuszy, także mienie komendy. Dlatego z tego miejsca chciałbym Państwa zapewnić, że postawione przed nami zadania związane z bezpieczeństwem mieszkańców tego miasta, województwa, a także kraju, będą realizowane na najwyższym poziomie, tak jak miało to miejsce do tej pory - mówił Dziurdz.
Jacek Dziurdz był zastępcą komendanta powiatowego PSP w Drawsku Pomorskim oraz komendantem jednostki w Łobzie.
- Z jednej strony jest to ogromny zaszczyt, a z drugiej szacunek i świadomość odpowiedzialności za zdrowie i życie podległych funkcjonariuszy, także mienie komendy. Dlatego z tego miejsca chciałbym Państwa zapewnić, że postawione przed nami zadania związane z bezpieczeństwem mieszkańców tego miasta, województwa, a także kraju, będą realizowane na najwyższym poziomie, tak jak miało to miejsce do tej pory - mówił Dziurdz.
Jacek Dziurdz był zastępcą komendanta powiatowego PSP w Drawsku Pomorskim oraz komendantem jednostki w Łobzie.

Radio Szczecin