Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Płyn do naczyń wylądował w jednej z kołobrzeskich fontann. W efekcie miasto musiało zamknąć wodotrysk.
Ofiarą żartu padła fontanna na Placu 18 Marca. Do śmiechu nie jest natomiast miejskim urzędnikom, którzy całe zdarzenie kwalifikują jako akt wandalizmu. "Ten dowcip będzie nas wszystkich kosztował (…) Miało być śmiesznie? Nie jest" - napisała na swoim profilu na Facebooku prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska.

Obecnie fontanna została wyłączona. Jej czyszczenie potrwa do wieczora. Jednocześnie trwa ustalanie sprawcy, a urzędnicy apelują o pomoc wszystkich osób, które mogły być świadkami zdarzenia. W ustaleniu sprawcy ma pomóc także monitoring zainstalowany w okolicach Placu 18 Marca.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty