Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Przez prawie godzinę w Bałtyku szukały go służby, mężczyzna odnalazł się na plaży.
W Ustroniu Morskim miał w wodzie zaginąć mężczyzna. Do zdarzenia doszło ok. 12.30.

Służby poinformowała jego żona - mówił Krzysztof Azierski ze straży pożarnej w Kołobrzegu. - Wpłynęła do nas informacja, że w Ustroniu Morskim mężczyzna zaginął w morzu, poszedł się kąpać i nie zgłosił.

Poszukiwania mężczyzny prowadziła Państwowa Straż Pożarna, specjalistyczna grupa ratownictwa wodnego z Koszalina, SAR i WOPR.

Jak się okazało, około 13:15 mężczyzna odnalazł się na plaży. Jak poinformował, w ogóle nie schodził do wody.
Służby poinformowała jego żona - mówił Krzysztof Azierski ze straży pożarnej w Kołobrzegu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty