Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Pracujemy nad poprawą nagłośnienia na dworcu Szczecin Główny - zapewnia spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.
Nasi Słuchacze twierdzą, że bardzo często komunikatów na peronach nie słychać.

- Na samym początku działało to super. Naprawdę było fajnie słychać. I teraz jest pytanie, dlaczego to się popsuło? - Poszedłem do dyżurnego na peron trzeci i pani dyżurna powiedziała, że oni już wielokrotnie zgłaszali do kolejowych zakładów łączności tę sprawę, że jest tak cicho - mówią słuchacze.

Otrzymujemy takie sygnały - mówił w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Bartosz Pietrzykowski z biura prasowego spółki PKP PLK.

- W godzinach szczytu problem mogą tutaj stanowić pociągi. Kiedy one stoją, generują ten specyficzny hałas. Wystąpiliśmy do producenta sprzętu, czy istnieje możliwość zwiększania głośności komunikatów w porze dziennej oraz obniżania głośności w porze nocnej. Do tej pory wyglądało to tak, że ta głośność musiała być przez całą dobę ustawiona na stałym poziomie - mówił Pietrzykowski.

Kiedy nagłośnienie będzie poprawione, na razie nie wiadomo.
Nasi Słuchacze twierdzą, że bardzo często komunikatów na peronach nie słychać.
Otrzymujemy takie sygnały - mówił w naszej audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" Bartosz Pietrzykowski z biura prasowego spółki PKP PLK.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty